GoPro HERO3 najextrémnejšia kamera

Spoločnosť GoPro dnes predstavila na výstave v San Franciscu novú kameru GoPro HERO3. Kameru  je možné kúpiť  v troch verziách – GoPro Hero 3 White, Silver a Black

Wi-Fi kamera GoPro HERO3 je najpokročilejšia kamera zo všetkých GoPro zariadení. Novinka je o 30% menšia, o 25% ľahšia (73.7 g. ) a 2x výkonnejšia  ako  predchádzajúci model. GoPro HERO3  je vodotesná  do 60 m a  je schopná  natáčať v neuveriteľnom rozlíšení  1440p 48fps, 1080p 60 fps  a 720p 120 fps . Nechýba možnosť fotenia s rozlíšením  12Mpx a  30 snímok za sekundu. GoPro HERO3 je najuniverzálnejšia kamera na svete, ktorá je vybavená vstavaným Wi-Fi modulom . ( Verzia GoPro HERO3: Black Edition dodávaná vrátane Wi-Fi Remote ovládača pre pohodlné ovládanie na diaľku)

GoPro HERO3 dokáže natočiť profesionálne video v kino kvalite s 2x lepším rozlíšením a 2x väčšou frekvenciou snímkou ako predchádzajúci model. Verzia GoPro HERO3: Black Edition  prináša zároveň 2x lepšiu výkonnosť pri nízkom osvetlení. Fotografovanie s novou GoPro kamerou je až  3x lepšie. GoPro HERO3 sa môže teraz pochváliť 12Mpx snímačom  a výkonom až  30 snímok za sekundu

GoPro HERO3 má znížené skreslenie obrazu pri natáčaní. Špeciálna šošovka  v kombinácii s príslušenstvom prináša možnosť upraviť uhol zorného pola. Pridaním plochého objektívu vodotesného krytu, poskytuje kamera ohromujúcu ostrosť obrazu nad i pod vodou.

YouTube Preview Image

Pochopiteľne, že kvalita zvuku je rovnako dôležitá, ako kvalita obrazu.  GoPro vývojári kompletne prepracovali GoPro HERO3, aby dokázala  zachytiť jemné, prirodzené zvuky hlasu a hudby, alebo  pôsobivé zvuky športu. Rovnako sa zlepšila aj redukcia šumu vetra.

GoPro HERO3 je kompatibilná so všetkým držiakmi  GoPro  a staršou generáciou BacPacs ™ príslušenstva . Avšak, GoPro HERO3 kamery majú novú veľkosť a tvar,čo vyžaduje iný typ obalu . Pred kúpou príslušenstva  GoPro si nezabudnite skontrolovať kompatibilitu.

Ceny pre Slovenský trh:

GoPro Hero 3: White edition: 249€
GoPro Hero 3: Silver edition: 349€
GoPro Hero 3: Black edition: 449€

Na túto tému vyhľadávané:

gopro hero 3 black edition cena

gopro hero 3 cena

gopro hero 3 black edition

gopro hero 3 sk